Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR61C226ME44K 22.00 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR61C226ME44K 22.00 µF 16 V 1 szt. RSS 0.89 0.89 0.72 + VAT
MPN:
GRM21BR61C226ME44K
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 22uF 16V X5R (EIA) ±20% (M)