Kondensator ceramiczny Murata GRM155R60J475ME47J 4.70 µF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM155R60J475ME47J 4.70 µF 6.3 V 1 szt. RSS 0.07 0.07 0.06 + VAT
MPN:
GRM155R60J475ME47J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 4,7 uF 6,3 V X5R (EIA) ±20% (M)