Kondensator ceramiczny Murata GRM188C71C475KE21D 4.70 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188C71C475KE21D 4.70 µF 16 V 1 szt. RSS 0.43 0.43 0.35 + VAT
MPN:
GRM188C71C475KE21D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 4,7 uF 16 V X7S (EIA) ±10% (K)