Kondensator ceramiczny Murata GRM155R60J225KE01D 2.20 µF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM155R60J225KE01D 2.20 µF 6.3 V 1 szt. RSS 0.07 0.07 0.06 + VAT
MPN:
GRM155R60J225KE01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 2,2 uF 6,3 V X5R (EIA) ±10% (K)