Kondensator ceramiczny Murata GRM21BC71E106KE11L 10.00 µF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BC71E106KE11L 10.00 µF 25 V 1 szt. RSS 0.63 0.63 0.51 + VAT
MPN:
GRM21BC71E106KE11L
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 10uF 25V X7S (EIA) ±10% (K)