Kondensator ceramiczny Murata GRM155C81E224KE01D 220.00 nF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM155C81E224KE01D 220.00 nF 25 V 1 szt. RSS 0.07 0.07 0.06 + VAT
MPN:
GRM155C81E224KE01D
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 220 nF 25 V X6S (EIA) ±10% (K)