Kondensator ceramiczny Murata GRM32EC81C476KE15K 47.00 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM32EC81C476KE15K 47.00 µF 16 V 1 szt. RSS 1.29 1.29 1.05 + VAT
MPN:
GRM32EC81C476KE15K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 1210 (3,2 x 2,5 x 2,5 mm) 47uF 16V X6S (EIA) ±10% (K)