Kondensator ceramiczny Murata GCM31CC71H475KA03L 4.70 µF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM31CC71H475KA03L 4.70 µF 50 V 1 szt. RSS 1.03 1.03 0.84 + VAT
MPN:
GCM31CC71H475KA03L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,6 mm) 4,7uF 50V X7R (EIA) ±10% (K) AEC-Q200