Kondensator ceramiczny Murata GRM033R71H181KA12D 180.00 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM033R71H181KA12D 180.00 pF 50 V 1 szt. RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
GRM033R71H181KA12D
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 180 pF 50 V X7R (EIA) ±10% (K)