Kondensator ceramiczny Murata GRM219C81A475KE34D 4.70 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM219C81A475KE34D 4.70 µF 10 V 1 szt. RSS 0.32 0.32 0.26 + VAT
MPN:
GRM219C81A475KE34D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 0,85 mm) 4,7 uF 10 V X6S (EIA) ±10% (K)