Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60J226MEA0D 22.00 µF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60J226MEA0D 22.00 µF 6.3 V 1 szt. RSS 0.18 0.18 0.15 + VAT
MPN:
GRM188R60J226MEA0D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 22uF 6,3 V X5R (EIA) ±20% (M)