Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60J106KE47D 10.00 µF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60J106KE47D 10.00 µF 6.3 V 1 szt. RSS 0.13 0.13 0.11 + VAT
MPN:
GRM188R60J106KE47D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 10uF 6,3 V X5R (EIA) ±10% (K)