Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR61E106KA73L 10.00 µF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR61E106KA73L 10.00 µF 25 V 1 szt. RSS 0.31 0.31 0.25 + VAT
MPN:
GRM21BR61E106KA73L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 10uF 25V X5R (EIA) ±10% (K)