Kondensator ceramiczny Murata GRM319R61C475KA88D 4.70 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM319R61C475KA88D 4.70 µF 16 V 1 szt. RSS 1.08 1.08 0.88 + VAT
MPN:
GRM319R61C475KA88D
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 0,85 mm) 4,7 uF 16 V X5R (EIA) ±10% (K)