Kondensator ceramiczny Murata GRM32DC72A475KE01K 4.70 µF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM32DC72A475KE01K 4.70 µF 100 V 1 szt. RSS 2.67 2.67 2.17 + VAT
MPN:
GRM32DC72A475KE01K
Ostatnio widziany:
MLCC 1210 (3,2 x 2,5 x 2,0 mm) 4,7uF 100V X7S (EIA) ±10% (K)