Kondensator ceramiczny Murata GRM31CR71C335KA01K 3.30 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31CR71C335KA01K 3.30 µF 16 V 1 szt. RSS 0.91 0.91 0.74 + VAT
MPN:
GRM31CR71C335KA01K
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,6 mm) 3,3 uF 16 V X7R (EIA) ±10% (K)