Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR61A225KA01K 2.20 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR61A225KA01K 2.20 µF 10 V 1 szt. RSS 0.23 0.23 0.19 + VAT
MPN:
GRM21BR61A225KA01K
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 2,2 uF 10 V X5R (EIA) ±10% (K)