Kondensator ceramiczny Murata GRM1885C1H6R7BA01J 6.70 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM1885C1H6R7BA01J 6.70 pF 50 V 1 szt. RSS 0.16 0.16 0.13 + VAT
MPN:
GRM1885C1H6R7BA01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 6,7 pF 50 V C0G (EIA) ±0,1 pF (B)