Kondensator ceramiczny Murata GRM1885C1H1R7WA01J 1.70 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM1885C1H1R7WA01J 1.70 pF 50 V 1 szt. RSS 0.23 0.23 0.19 + VAT
MPN:
GRM1885C1H1R7WA01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 1,7 pF 50 V C0G (EIA) ±0,05% (W)