Kondensator ceramiczny Murata GRM188R61C105KA12J 1.00 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188R61C105KA12J 1.00 µF 16 V 1 szt. RSS 0.09 0.09 0.07 + VAT
MPN:
GRM188R61C105KA12J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 1uF 16 V X5R (EIA) ±10% (K)