Kondensator ceramiczny Murata GRM31BR72J682KW01L 6.80 nF 630 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31BR72J682KW01L 6.80 nF 630 V 1 szt. RSS 0.33 0.33 0.27 + VAT
MPN:
GRM31BR72J682KW01L
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,25 mm) 6,8 nF 630 V X7R (EIA) ±10% (K)