Kondensator ceramiczny Murata GRM1555C1H9R5BA01J 9.50 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM1555C1H9R5BA01J 9.50 pF 50 V 1 szt. RSS 0.03 0.03 0.02 + VAT
MPN:
GRM1555C1H9R5BA01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 9,5 pF 50 V C0G (EIA) ±0,1 pF (B)