Kondensator ceramiczny Murata GRM1555C1H3R7WA01J 3.70 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM1555C1H3R7WA01J 3.70 pF 50 V 1 szt. RSS 0.07 0.07 0.06 + VAT
MPN:
GRM1555C1H3R7WA01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 3,7 pF 50 V C0G (EIA) ±0,05% (W)