Kondensator ceramiczny Murata GRM155R71E123JA61J 12.00 nF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM155R71E123JA61J 12.00 nF 25 V 1 szt. RSS 0.07 0.07 0.06 + VAT
MPN:
GRM155R71E123JA61J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 12 nF 25 V X7R (EIA) ±5% (J)