Kondensator ceramiczny Murata GRM035C80J225ME01D 2.20 µF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM035C80J225ME01D 2.20 µF 6.3 V 1 szt. RSS 0.34 0.34 0.28 + VAT
MPN:
GRM035C80J225ME01D
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,5 mm) 2,2 uF 6,3 V X6S (EIA) ±20% (M)