Kondensator ceramiczny Murata GRM0335C1H561JE01D 560.00 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM0335C1H561JE01D 560.00 pF 50 V 1 szt. RSS 0.03 0.03 0.02 + VAT
MPN:
GRM0335C1H561JE01D
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 560 pF 50 V C0G (EIA) ±5% (J)