Kondensator ceramiczny Murata GCM2165G1H222GA16J 2.20 nF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM2165G1H222GA16J 2.20 nF 50 V 1 szt. RSS 0.53 0.53 0.43 + VAT
MPN:
GCM2165G1H222GA16J
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 0,6 mm) 2,2 nF 50 V X8G (EIA) ±2% (G) AEC-Q200