Kondensator ceramiczny Murata GCM2165G1H181JA16J 180.00 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM2165G1H181JA16J 180.00 pF 50 V 1 szt. RSS 0.31 0.31 0.25 + VAT
MPN:
GCM2165G1H181JA16J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 0,6 mm) 180 pF 50 V X8G (EIA) ±5% (J) AEC-Q200