Kondensator ceramiczny Murata GCM1885C1H561GA16J 560.00 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1885C1H561GA16J 560.00 pF 50 V 1 szt. RSS 0.17 0.17 0.14 + VAT
MPN:
GCM1885C1H561GA16J
Kod:
Ostatnio widziany:
Kondensator MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 560 pF 50 V C0G (EIA) ±2% (G) AEC-Q200