Kondensator ceramiczny Murata KRM55L5C3A153JDL1K 15.00 nF 1000 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata KRM55L5C3A153JDL1K 15.00 nF 1000 V 1 szt. RSS 9.71 9.71 7.89 + VAT
MPN:
KRM55L5C3A153JDL1K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 2,8 mm) 15 nF 1000 V C0G (EIA) ±5% (J)