Kondensator ceramiczny Murata KCM55R5C3A223JDL1K 22.00 nF 1000 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata KCM55R5C3A223JDL1K 22.00 nF 1000 V 1 szt. RSS 11.19 11.19 9.10 + VAT
MPN:
KCM55R5C3A223JDL1K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 3,6 mm) 22 nF 1000 V C0G (EIA) ±5% (J) Układ napędowy/bezpieczeństwo AEC-Q200