Kondensator ceramiczny Murata GRM21BD71H225KE01K 2.20 µF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BD71H225KE01K 2.20 µF 50 V 1 szt. RSS 1.06 1.06 0.86 + VAT
MPN:
GRM21BD71H225KE01K
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 2,2 uF 50 V X7T (EIA) ±10% (K)