Kondensator ceramiczny Murata GQM1555G2D7R1CB01J 7.10 pF 200 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GQM1555G2D7R1CB01J 7.10 pF 200 V 1 szt. RSS 1.60 1.60 1.30 + VAT
MPN:
GQM1555G2D7R1CB01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 7,1 pF 200 V X8G (Murata) ±0,25 pF (C) Wysoka Q