Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D7R9WB01J 7.90 pF 200 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D7R9WB01J 7.90 pF 200 V 1 szt. RSS 0.91 0.91 0.74 + VAT
MPN:
GQM0335G2D7R9WB01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 7,9 pF 200 V X8G (Murata) ±0,05 pF (W) Wysoka Q