Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D7R6BB01J 7.60 pF 200 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D7R6BB01J 7.60 pF 200 V 1 szt. RSS 0.70 0.70 0.57 + VAT
MPN:
GQM0335G2D7R6BB01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 7,6 pF 200 V X8G (Murata) ±0,1 pF (B) Wysoka Q