Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D2R1WB01D 2.10 pF 200 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D2R1WB01D 2.10 pF 200 V 1 szt. RSS 0.89 0.89 0.72 + VAT
MPN:
GQM0335G2D2R1WB01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 2,1 pF 200 V X8G (Murata) ±0,05 pF (W) Wysoka Q