Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E9R2DB01L 9.20 pF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E9R2DB01L 9.20 pF 25 V 1 szt. RSS 0.13 0.13 0.11 + VAT
MPN:
GJM0225G1E9R2DB01L
Kod:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 9,2 pF 25 V X8G (Murata) ±0,5 pF (D) Wysoka Q