Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E7R8WB01L 7.80 pF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E7R8WB01L 7.80 pF 25 V 1 szt. RSS 0.53 0.53 0.43 + VAT
MPN:
GJM0225G1E7R8WB01L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 7,8 pF 25 V X8G (Murata) ±0,05 pF (W) Wysoka Q