Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E200JB01L 20.00 pF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E200JB01L 20.00 pF 25 V 1 szt. RSS 0.14 0.14 0.11 + VAT
MPN:
GJM0225G1E200JB01L
Kod:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 20pF 25V X8G (Murata) ±5% (J) Wysoka Q