Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1ER70BB01L 0.70 pF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1ER70BB01L 0.70 pF 25 V 1 szt. RSS 0.23 0.23 0.19 + VAT
MPN:
GJM0225G1ER70BB01L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 0,7 pF 25 V X8G (Murata) ±0,1 pF (B) Wysoka Q