Kondensator ceramiczny Murata KRM21FD72A225KFA1K 2.20 µF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata KRM21FD72A225KFA1K 2.20 µF 100 V 1 szt. RSS 4.90 4.90 3.98 + VAT
MPN:
KRM21FD72A225KFA1K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,9 mm) 2,2uF 100V X7T (EIA) ±10% (K)