Kondensator ceramiczny Murata KC355LD72E564KH01K 560.00 nF 250 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata KC355LD72E564KH01K 560.00 nF 250 V 1 szt. RSS 13.89 13.89 11.29 + VAT
MPN:
KC355LD72E564KH01K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 2,8 mm) 560 nF 250 V X7T (EIA) ±10% (K) Układ napędowy/bezpieczeństwo AEC-Q200