Kondensator ceramiczny Murata GXT188R61C475KE13J 4.70 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GXT188R61C475KE13J 4.70 µF 16 V 1 szt. RSS 0.32 0.32 0.26 + VAT
MPN:
GXT188R61C475KE13J
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 4,7uF 16V X5R (EIA) ±10% (K) AEC-Q200 wodoodporny