Kondensator ceramiczny Murata GXT188R6YA225KE13D 2.20 µF 35 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GXT188R6YA225KE13D 2.20 µF 35 V 1 szt. RSS 0.18 0.18 0.15 + VAT
MPN:
GXT188R6YA225KE13D
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 2,2uF 35V X5R (EIA) ±10% (K) AEC-Q200 wodoodporny