Kondensator ceramiczny Murata GXT155R60J224KE01J 220.00 nF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GXT155R60J224KE01J 220.00 nF 6.3 V 1 szt. RSS 0.08 0.08 0.07 + VAT
MPN:
GXT155R60J224KE01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 220 nF 6,3 V X5R (EIA) ±10% (K) AEC-Q200 wodoodporny