Kondensator ceramiczny Murata GR355DD7LQ334KW01L 330.00 nF 630 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GR355DD7LQ334KW01L 330.00 nF 630 V 1 szt. RSS 7.20 7.20 5.85 + VAT
MPN:
GR355DD7LQ334KW01L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 2,0 mm) 330 nF 630 V X7T (EIA) ±10% (K)