Kondensator ceramiczny Murata GRM55DR7LV334KW01K 330.00 nF 630 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM55DR7LV334KW01K 330.00 nF 630 V 1 szt. RSS 2.21 2.21 1.80 + VAT
MPN:
GRM55DR7LV334KW01K
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 2,0 mm) 330 nF 630 V X7R (EIA) ±10% (K)