Kondensator ceramiczny Murata GRM21AR7LU222KW01D 2.20 nF 500 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21AR7LU222KW01D 2.20 nF 500 V 1 szt. RSS 0.16 0.16 0.13 + VAT
MPN:
GRM21AR7LU222KW01D
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,0 mm) 2,2 nF 500 V X7R (EIA) ±10% (K)