Kondensator ceramiczny Murata GRM21AR7LU152KW01J 1.50 nF 500 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21AR7LU152KW01J 1.50 nF 500 V 1 szt. RSS 0.16 0.16 0.13 + VAT
MPN:
GRM21AR7LU152KW01J
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,0 mm) 1,5 nF 500 V X7R (EIA) ±10% (K)