Kondensator ceramiczny Murata GRM188D71H105KE01J 1.00 µF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188D71H105KE01J 1.00 µF 50 V 1 szt. RSS 0.55 0.55 0.45 + VAT
MPN:
GRM188D71H105KE01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 1uF 50V X7T (EIA) ±10% (K)